Volleybal Wageningen

Maandagavond recreanten volleybalcompetitie

 

aanloop3.jpg

 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 N.E.V.O.B.O. 3 14 58
2 FINANCE INTERIM 3 13 72
3 EKSIMAG 3 13 45
4 SITE 4U 3 12 39
5 HOLOCENEN 3 8 -27
6 KALLIOPE 3 4 -33
7 SERENGETI 3 4 -73
8 SERVICE APOTHEEK 3 4 -81

Uitslagen 13.09.2021

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 HOLOCENEN KALLIOPE 4-2
19.30 N.E.V.O.B.O. SERVICE APOTHEEK 6-0
20.30 SITE 4U SERENGETI 6-0
21.30 EKSIMAG FINANCE INTERIM 5-1

 


Wedstrijden 20.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 EKSIMAG SITE 4U FINANCE INTERIM
19.30 FINANCE INTERIM HOLOCENEN SITE 4U
20.30 SERENGETI SERVICE APOTHEEK HOLOCENEN
21.30 KALLIOPE N.E.V.O.B.O. SERVICE APOTHEEK

Wedstrijden 27.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 FINANCE INTERIM zaaldienst
18.30 N.E.V.O.B.O. FINANCE INTERIM EKSIMAG
19.30 SERVICE APOTHEEK EKSIMAG KALLIOPE
20.30 SERENGETI KALLIOPE HOLOCENEN
21.30 SITE 4U HOLOCENEN SERENGETI
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 GELDERHORST 3 14 44
2 WARRIORS 3 12 34
3 BAKKERIJ TEN VEEN 3 11 28
4 TARTERS 2 10 57
5 NUCLETRON 3 10 14
6 BOLDER 3 7 -23
7 ROOKTON 3 5 -33
8 DHC SWITCH 2 3 -38
9 ALTERRA 2 0 -83

Uitslagen 13.09.2021

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 NUCLETRON DHC SWITCH 6-0
19.30 BAKKERIJ TEN VEEN ROOKTON 5-1
20.30 ALTERRA WARRIORS 0-6
21.30 BOLDER GELDERHORST 0-6

 


Wedstrijden 20.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 BOLDER zaaldienst
18.30 BAKKERIJ TEN VEEN BOLDER TARTERS
19.30 WARRIORS TARTERS BAKKERIJ TEN VEEN
20.30 NUCLETRON ROOKTON WARRIORS
21.30 DHC SWITCH ALTERRA NUCLETRON

Wedstrijden 27.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 ALTERRA GELDERHORST BAKKERIJ TEN VEEN
19.30 NUCLETRON BAKKERIJ TEN VEEN GELDERHORST
20.30 TARTERS DHC SWITCH BOLDER
21.30 BOLDER WARRIORS DHC SWITCH
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 VVO 3 15 39
2 SVP 2 12 69
3 BE BRAVE 2 12 40
4 DE ZWARE JONGENS 3 7 -6
5 PUNT UIT 3 7 -29
6 MURPHIES 2 6 0
7 LUCTOR ET EMERGO 3 5 -12
8 NOORDWEST 3 4 -40
9 PARENCO 3 4 -61

Uitslagen 13.09.2021

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 NOORDWEST SVP 0-6
19.30 MURPHIES LUCTOR ET EMERGO 6-0
20.30 DE ZWARE JONGENS VVO 0-6
21.30 PUNT UIT PARENCO 6-0

 


Wedstrijden 20.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 DE ZWARE JONGENS PUNT UIT NOORDWEST
19.30 NOORDWEST VVO BE BRAVE
20.30 LUCTOR ET EMERGO BE BRAVE VVO
21.30 SVP MURPHIES LUCTOR ET EMERGO
22.30 SVP zaaldienst

Wedstrijden 27.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 MURPHIES PARENCO DE ZWARE JONGENS
19.30 NOORDWEST DE ZWARE JONGENS MURPHIES
20.30 BE BRAVE SVP PUNT UIT
21.30 PUNT UIT LUCTOR ET EMERGO BE BRAVE
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 DE TEGENSTANDERS 3 17 91
2 STUDIO F 3 14 74
3 MACNA 3 12 45
4 TERCERA MANO 3 10 21
5 KIWIS 3 6 -23
6 DE INVLIEGERS 3 5 -63
7 KOLLOSOLEX 3 4 -54
8 THIASSI 3 4 -91

Uitslagen 13.09.2021

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 TERCERA MANO STUDIO F 4-2
19.30 MACNA KIWIS 6-0
20.30 KOLLOSOLEX THIASSI 2-4
21.30 DE TEGENSTANDERS DE INVLIEGERS 5-1

 


Wedstrijden 20.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 DE TEGENSTANDERS KOLLOSOLEX TERCERA MANO
19.30 DE INVLIEGERS TERCERA MANO DE TEGENSTANDERS
20.30 THIASSI KIWIS STUDIO F
21.30 STUDIO F MACNA KIWIS

Wedstrijden 27.09.2021

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 MACNA DE INVLIEGERS KIWIS
19.30 KIWIS DE TEGENSTANDERS STUDIO F
20.30 THIASSI STUDIO F KOLLOSOLEX
21.30 KOLLOSOLEX TERCERA MANO THIASSI
22.30 TERCERA MANO zaaldienst

Nieuws

 

ALGEMEEN:

Het nieuwe volleybalseizoen 2021/2022 is weer begonnen!

 

KROKETTENTOERNOOI:

10 januari 2022 

 

GEEN VOLLEYBAL:

6 december 2021 (1e en 4e klasse) 

27 december 2021